Kreatywne Łódzkie!

Trwa Plebiscyt Dziennika Łódzkiego i europosła Ziemi Łódzkiej Jacka Saryusz-Wolskiego na „Najbardziej Kreatywną Klasę”. Młodzież, która przyśle do Dziennika Łódzkiego ciekawe zdjęcie swojej klasy i opisze dlaczego zasługuje na miano „Najbardziej Kreatywnej” dostanie się do drugiego etapu, czyli głosowania smsowo-internetowego (2-26.10.2015).

Ze względu na duże zainteresowanie szkół, konkursem fotograficznym na „Najbardziej Kreatywną Klasę”, termin zgłoszeń został przedłużony!
Na zdjęcia klas gimnazjalnych, licealnych i techników z całego województwa czekamy do 15 października.

Komisja Plebiscytowa ogłosi wyniki w dniu 27 października 2015 na stronie internetowej Dziennika Łódzkiego.

„Do kreatywnych, świat należy! Zapraszam i gorąco zachęcam do wspólnej zabawy i udziału w Plebiscycie, który mam przyjemność współorganizować wraz z Dziennikiem Łódzkim! Motywem przewodnim naszego konkursu fotograficznego jest kreatywność. Zarówno Europa, jak i nasz region łódzki, potrzebują młodych, kreatywnych obywateli, z umysłami otwartymi na świat. Jestem bardzo ciekawy nadesłanych prac. Liczę na to, że zespołowa praca klas będzie nie tylko świetną zabawą, ale ciekawym i inspirującym młodzież ćwiczeniem. Na zwycięzców plebiscytu będę czekał w Parlamencie Europejskim w Brukseli”  powiedział europoseł Ziemi Łódzkiej Jacek Saryusz-Wolski. 

„Od wielu lat moje łódzkie biuro poselskie organizuje w Łodzi i regionie łódzkim konkursy, w których główną nagrodą jest wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Mamy wspaniałą, zdolną młodzież w regionie. Dotychczasowe zainteresowanie i zaangażowanie uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów, licealistów oraz studentów w różnego rodzaju przedsięwzięcia, które organizuję, w tym między innymi Młodzieżowy Parlament Europejski, bardzo cieszy. Mam nadzieję, że i nasz konkurs przyniesie dużo pozytywnej energii na początku nowego roku szkolnego” dodał.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej KREATYWNEJ zabawy! 

Serwis Plebiscytu „Najbardziej Kreatywnej Klasy Dziennika Łódzkiego”

Wszystkie szczegóły znajdują się w Regulaminie Plebiscytu – ZOBACZ REGULAMIN

Śledźcie najświeższe informacje na temat konkursu na profilu Facebook europosła Jacka Saryusz-Wolskiego!

 

Kontakt ze mną