KREATYWNE ŁÓDZKIE – ruszyła II edycja plebiscytu na Najbardziej Kreatywną Klasę

Ruszył Plebiscyt Dziennika Łódzkiego i europosła Ziemi Łódzkiej Jacka Saryusz-Wolskiego na „Najbardziej Kreatywną Klasę”. Młodzież, która przyśle do Dziennika Łódzkiego ciekawe zdjęcie swojej klasy i opisze dlaczego zasługuje na miano „Najbardziej Kreatywnej” dostanie się do drugiego etapu, czyli głosowania smsowo-internetowego (7-28.10.2016).

Na zdjęcia i filmy klas gimnazjalnych, licealnych i techników z całego województwa czekamy do 17 października.

Komisja Plebiscytowa ogłosi wyniki 28 października na stronie internetowej Dziennika Łódzkiego.

„Do kreatywnych, świat należy! Zapraszam i gorąco zachęcam do wspólnej zabawy i udziału w Plebiscycie, który mam przyjemność współorganizować po raz drugi z Dziennikiem Łódzkim! Europa, jak i nasz region łódzki potrzebują młodych obywateli o otwartych umysłach, dlatego serdecznie zachęcam do udziału w rywalizacji. Motywem przewodnim naszego konkursu fotograficznego jest kreatywność – wszakże: do kreatywnych świat należy!  Na Wasze grupowe filmy i zdjęcia, na których pokażecie, że jesteście kreatywni czekamy do 17 października. Z wygraną klasą spotkam się w Brukseli, której przybliżę funkcjonowanie wszystkich instytucji Unii Europejskiej biorących czynny udział w procesie podejmowania decyzji, a w szczególności z działaniem Parlamentu Europejskiego” –  powiedział europoseł Ziemi Łódzkiej Jacek Saryusz-Wolski. 

„Od wielu lat na terenie woj. łódzkiego  promuję działalność edukacyjną poprzez różne konkursy w których głównymi nagrodami są wyjazdy studyjne do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Mamy zdolną i ambitną młodzież w regionie, którą należy dostrzec i promować. Zaangażowanie młodych ludzi w różnego rodzaju przedsięwzięcia, które organizuję, w tym między innymi Młodzieżowy Parlament Europejski, bardzo mnie cieszy” – dodał

Serdecznie zapraszamy do wspólnej KREATYWNEJ zabawy! 

Wszystkie szczegóły znajdują się w Regulaminie Plebiscytu – ZOBACZ REGULAMIN 

Śledźcie najświeższe informacje na temat konkursu na profilu Facebook europosła Jacka Saryusz-Wolskiego!

 

Kontakt ze mną