Rusza VII edycja Akademii Europejskiej w Łodzi i regionie łódzkim

Rusza Akademia Europejska organizowana przez Jacka Saryusz-Wolskiego, Posła do Parlamentu Europejskiego Ziemi Łódzkiej. Już po raz siódmy, młodzież maturalna, studenci, samorządowcy, przedsiębiorcy, reprezentanci organizacji pozarządowych, seniorzy i wszyscy Ci, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat funkcjonowania Unii Europejskiej i najważniejszych polityk europejskich, mogą zgłosić swój udział.  Spotkania będą odbywały się w biurze poselskim Jacka Saryusz-Wolskiego w Łodzi.
 

– Akademia Europejska ma za zadanie przybliżyć mieszkańcom regionu łódzkiego zasady funkcjonowania najważniejszych instytucji europejskich i polityk prowadzonych wspólnie przez wszystkie kraje członkowskie. Każdy znajdzie podczas zajęć zagadnienia, które mogą okazać się wartościowe w codziennej pracy, rozwoju kariery zawodowej, nawet nauce przed egzaminami maturalnymi. Będziemy rozmawiać między innymi o funduszach europejskich, polityce energetycznej, czy prawie wspólnotowym – zaznacza Jacek Saryusz-Wolski.
 

Każdy z uczestników, który spełni wymagane kryteria obecności na zajęciach, otrzyma na zakończenie Akademii Europejskiej certyfikat. Zapisy ruszyły i potrwają do 24 marca br. (lub do czasu wyczerpania wolnych miejsc).
 

Pobierz plakat informacyjny
 

Wiecej informacji:

Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Jacka Saryusz-Wolskiego

biuro@jaceksaryuszdrupal.workinprogress.pl

tel. (0) 42 630 22 07

 

Kontakt ze mną