1 14-09-2015 Copyright © European Parliament
Zapowiedź najważniejszych wydarzeń tygodnia Jacka Saryusz-Wolskiego, 14-18.09.2015

Ministrowie ds europejskich EPL o uchodźcach. W poniedziałek (14.09) Jacek Saryusz-Wolski, wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej (EPL)
i wiceprzewodniczący frakcji EPL w Parlamencie Europejskim, będzie przewodniczył spotkaniu ministrów ds. europejskich z krajów, w których rządzą partie członkowskie EPL. Dyskusja poświęcona będzie uchodźcom i kryzysowi migracyjnemu, w tym przygotowaniu kolejnej Rady Europejskiej, zaplanowanej na październik br.

Poniedziałek 14 września, godz. 8:00, Bruksela

Komisja spraw zagranicznych. W poniedziałek oraz wtorek (14-15.09) komisja spraw zagranicznych Parlamentu Europejskiego (AFET), której członkiem jest europoseł Jacek Saryusz-Wolski, spotka się m.in. z nowo mianowanym szefem delegatury UE w Turcji Hansjörgiem Haberem, szefem delegatury UE w Indiach Tomaszem Kozłowskim i szefem delegatury UE na Zachodnim Brzegu i w Gazie Ralphem-Josephem Tarrafem. 

Pełny program posiedzenia komisji spraw zagranicznych 14-15.09

Oglądaj dyskusje komisji spraw zagranicznych na żywo w internecie

Poniedziałek-wtorek 14-15 września, Parlament Europejski, Bruksela

Mini-sesja plenarna w Brukseli. W środę (16.09) w Parlamencie Europejskim w  Brukseli odbędzie się sesja plenarna, podczas której europosłowie wysłuchają m.in. oświadczenia Komisji i Rady w sprawie wniosków płynących z Rady ds. Rady ds. Wymiaru Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych w sprawie migracji (14 września 2015 r.).

Pełny program mini-sesji plenarnej

Środa 16 września, godz. 15:00, Parlament Europejski, Bruksela

Komentarze europosła Jacka Saryusz-Wolskiego na bieżąco na profilu Twitter @JSaryuszWolski oraz Facebook i Google+ 

Kontakt ze mną

Biura poselskie:

Q Znajdź Mnie