1 07-07-2015 Copyright © European Parliament
Rusza nowa odsłona konkursu na gościnnego fotoreportera PE!

Aparat w dłoni? Przygotuj się! Konkurs na gościnnego fotoreportera wraca, tym razem z okazji Europejskiego Roku Rozwoju! 

Wyślij swoje zdjęcia i weź udział w konkursie, którego nagrodą jest wycieczka do Strasburga na listopadową sesję plenarną i przygotowanie fotoreportażu dla oficjalnej strony PE!

Jak wziąć udział?


Wyślij swoje zdjęcie oraz formularz zgłoszeniowy mailem. Termin nadsyłania prac związanych z szóstymtematem “Dzieci i młodzież” upływa 30 sierpnia o północy.

Spośród nadesłanych zdjęć komisja wybierze dziesięć najlepszych oraz wybierze zwycięzcę danego miesiąca, który automatycznie stanie się jednym z finalistów konkursu

Swoją nagrodę przyznaje także publiczność. Najlepsze zdjęcia każdego miesiąca są publikowane na naszych profilach na portalach społecznościowych Facebook i Google+. Tam możesz głosować na swoje ulubione zdjęcie (klikając odpowiednio "Lubię to" lub "+1").

Zarówno zwycięzca wyłoniony przez jury, jak i faworyt publiki zostaną zaproszeni na listopadową sesję plenarną PE w Strasburgu i przygotują oficjalny fotoreportaż.

Zapoznaj się z zasadami konkursu, wymaganiami formalnymi i technicznymi fotografii

Powodzenia!

Kontakt ze mną

Biura poselskie:

Q Znajdź Mnie