1 01-06-2015  Copyright © European People's Party
Zapowiedź najważniejszych wydarzeń tygodnia Jacka Saryusz-Wolskiego, 1-5.05.2015

Zgromadzenie Polityczne EPL w Oslo. W poniedziałek i wtorek  (1-2.06) Jacek Saryusz-Wolski, Wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej (EPL) weźmie udział w posiedzeniu Zgromadzenia Politycznego EPL w Oslo. Jednym z głównych tematów Zgromadzenia będzie nadchodzący październikowy Kongres EPL oraz w przyszłość relacji UE z Rosją. W debacie, którą poprowadzi europoseł Saryusz-Wolski weźmie udział Władimir Miłow, przywódca rosyjskiej opozycyjnej partii Demokratyczny Wybór. Członkowie Zgromadzenia Politycznego EPL omówią także kwestię przyszłości europejskiej gospodarki cyfrowej. Zgromadzenie Polityczne definiuje polityczne cele EPL, przygotowuje stanowisko partii przed Kongresami, decyduje o przyjęciu nowych członków oraz o budżecie tej największej paneuropejskiej rodziny politycznej.

Poniedziałek 1 czerwca, godz. 15:00 – 18:30, siedziba Høyre (Høyres Hus), Stortingsgaten 20, Oslo, Norwegia 

Wtorek 2 czerwca, godz. 9:00 – 13:00, siedziba Høyre (Høyres Hus), Stortingsgaten 20, Oslo, Norwegia 


Spotkanie z komisarzami EPL. We wtorek (2.06) Jacek Saryusz-Wolski weźmie udział w spotkaniu Prezydium Grupy Europejskiej Partii Ludowej z szefem Komisji Europejskiej i 13 komisarzami wywodzącymi się z partii członkowskich EPL. Spotkania te odbywają się raz w miesiącu, w tygodniu poprzedzającym posiedzenia planarne europarlamentu w Strasburgu i służą przedyskutowaniu w gronie europejskich decydentów z rodziny EPL najważniejszych problemów jakie stoją przed UE.

Wtorek 2 czerwca, godz. 20:00, Bruksela

W regionie:

Dzień Dziecka z Euromobilem Jacka Saryusz-Wolskiego. 
Z okazji Dnia Dziecka - 1 czerwca - mobilne biuro europosła Jacka Saryusz-Wolskiego zagości w Szkole Podstawowej numer 26 w Łodzi. Na uczniów czekać będą niespodzianki, w tym konkursy i quizy, które pozwolą uczniom na sprawdzenie swojej wiedzy o Unii Europejskiej.

Poniedziałek 1 czerwca, Łódź

Komentarze europosła Jacka Saryusz-Wolskiego na bieżąco na profilu Twitter @JSaryuszWolski oraz Facebook, Google+ 

Kontakt ze mną

Biura poselskie:

Q Znajdź Mnie